Hliníkové radiátory

sa vyznačujú vysokou kvalitou a funkčnosťou, v ponuke sú výrobky firiem Mectherm a Ragall (Taliansko). Jedná sa o článkové radiátory liate pod tlakom z hliníkovej zliatiny. Použitý materiál zaručuje dobrú mechanickú pevnosť, výborné tepelné vlastnosti a vysokú antikoróznu odolnosť.Podnikový systém kvality závodov, certifikovaný podľa noriem ISO ...

sa vyznačujú vysokou kvalitou a funkčnosťou, v ponuke sú výrobky firiem Mectherm a Ragall (Taliansko). Jedná sa o článkové radiátory liate pod tlakom z hliníkovej zliatiny. Použitý materiál zaručuje dobrú mechanickú pevnosť, výborné tepelné vlastnosti a vysokú antikoróznu odolnosť.Podnikový systém kvality závodov, certifikovaný podľa noriem ISO 9002, zahŕňa celý výrobný proces. Všetky výrobky sú vyrábané v zhode s normou UNI EN 442.

Výhody hliníkových radiátorov:

* vysoký tepelný výkon
* dlhá životnosť
* malý objem vody
* rýchla reakcia na zmenu teploty vody
* nízka tepelná zotrvačnosť
* úspora energie
* nízka hmotnosť
* estetický vzhľad
* jednoduchá montáž
* priaznivá cena
* záruka 10 rokov

Hliníkové článkové radiátory sa dodávajú v montážnych výškach (rozteč) 350, 500, 600, 800 mm, v type Star je možné dodať s roztečou 200 mm, alebo celkovou výškou 1800. Šírka jedného článku je 80 mm alebo 100 mm.

Prevádzkový tlak je od 6 do 35 bar (0,6 až 3,5 MPa - závisí od typu radiátora)

Viac

Hliníkové radiátory 26 produkty

Podkategórie

 • Jet Plano

  Živý štýl.

  Radiátor Jet Plano, ktorého cieľom je uspokojiť vysoké nároky svojich užívateľov, kombinuje vlastnosti ľahkosť, pevnosť, vysokú tepelnú vodivosť, nízku tepelnú zotrvačnosť a tieto vlastnosti mení na čisté estetické a moderné tvary. Je oceňovaný predovšetkým užívateľmi pre jeho ľahké čistenie a hygienu.

 • Decoral PL

  Živý štýl.

  Radiátor Decoral PL ktorého cieľom je uspokojiť vysoké nároky svojich užívateľov, kombinuje vlastnosti ľahkosť, pevnosť, vysokú tepelnú vodivosť, nízku tepelnú zotrvačnosť a tieto vlastnosti mení na čisté estetické a moderné tvary. Je oceňovaný predovšetkým užívateľmi pre jeho ľahké čistenie a hygienu.

 • Mix

  MIX- Univerzálna tradícia.

  Klasický radiátor technického ducha, ktorý uspokojí i tie najnáročnejšie požiadavky verejnosti.
  Mec spája klasickú jednoduchosť a vysoký tepelný výkon, poskytuje riešenie vkusu a požiadaviek širokej verejnosti.
  Jeho jedinečná konštrukcia umožňuje značnú úsporu energie. Teplo nie je absorbované stenami, ale je vyžarované z horné otvorov do miestnosti.

 • Silk
 • TuttoTondo

  Ich podstata je obsiahnutá v názve TuttoTondo: žiadne ostré hrany, súvislé zaoblené línie, ktoré ladia s unikátnou aerodynamikou.
  Vizuálny dizajn tejto kolekcie vytvoril a navrhol Stefano Ragaini. Je v dobrej kombinácii s vynikajúcou kvalitou radiátorov, ktorá vďaka oblým tvarom zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a znižuje straty.
  TuttoTondo radiátory garantované 10 ročnou zárukou a   certifikované systémom kvality ISO 9001/2000 v plnom súlade s požiadavkami smernice 89/106/EHS.

 • Vysoké radiátory
 • Príslušenstvo k...
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 26 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 26 položiek