Nerezové rebríky

   Nerezové radiátory SUNERZHA predstavujú špičku vo svojej kategórii. Garantujú zákazníkom vysokú kvalitu, komfort, bezpečnosť, trvanlivosť, rovnako ako teplo a jedinečný dizajn.
vyrábané z potravinárskej nerezovej ocele INOX AISI 304. Na radiátory SUNERZHA je poskytovaná 20-ročná záruka.

   Technické vlastnosti nerezovej ocele umožňujú použí...

   Nerezové radiátory SUNERZHA predstavujú špičku vo svojej kategórii. Garantujú zákazníkom vysokú kvalitu, komfort, bezpečnosť, trvanlivosť, rovnako ako teplo a jedinečný dizajn.
vyrábané z potravinárskej nerezovej ocele INOX AISI 304. Na radiátory SUNERZHA je poskytovaná 20-ročná záruka.

   Technické vlastnosti nerezovej ocele umožňujú používať radiátory SUNERZHA prakticky vo všetkých druhoch vykurovacích systémov. Nerezová oceľ obsahuje nikel a chróm, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť proti korózii.

   Vysoká kvalita prevedenia a precízne spracovanie ich priam predurčujú na použitie vo Vašej modernej kúpelni. Povrchová úprava Leštená nerez a farebné odtiene Zlatá - Gold, Čierna - Black Pearl a bezkonkurenčná farba Chameleon poskytujú zákazníkom príležitosť k vytvoreniu exkluzívnych a jedinečných interiérov.
Odtiene sú dosiahnuté unikátnou technológiou - pôsobením nitrid-titánu na nerezový materiál vo vákuu. Tento proces teda nie je nanášanie farby alebo pokovovanie.

   Tepelný výkon vykurovacích telies z nerezovej ocele je vyšší ako u porovnateľných chrómovaných modelov.
Technológia zvárania nerezových trubiek (zváranie bez plniva, v plnej hrúbke steny trubiek), umožňuje dosiahnuť estetické zvary s vysokou pevnosťou.
Výsledkom viacstupňového leštenia je dizajnový radiátor so zrkadlovo lesklým povrchom. Leštená nerezová oceľ má podstatnú výhodu oproti galvanickému pokovovaniu: je odolná voči vonkajším faktorom, vyznačuje sa unikátnym homogénnym leskom po celom povrchu, ktorý sa nemení ani pôsobením času.

Viac

Nerezové rebríky 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 450,96 €

  Praktický nerezový radiátor vyznačujúci sa štýlovým a harmonickým dizajnom. Malá vzdialenosť medzi rúrkami, ktoré sú rozdelené do sekcií, poskytuje veľmi dobrý výkon a súčasne zlepšuje použiteľnosť produktu. Jeho tvar zdôrazňuje jeho klasický charakter. Dodávaný v dvoch farebných prevedeniach: Nerez leštená a Zlatá - Gold Dodacia lehota: 10-14 pracovných...

  450,96 €
 • 450,96 €

  Oblúkový  rebrík - klasický kúpeľňový vešiak na uteráky, s horizontálnymi rúrkami, zakrivenými v miernom oblúku. Vďaka svojmu tvaru a prirodzenému lesku leštenej nerezovej ocele, dokonale ladí s každým kúpeľňovým interiérom. Spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na eleganciu a kvalitu. Farebné prevedenia: Nerez leštená a Zlatá - Gold Dodacia lehota:...

  450,96 €
 • 613,68 €

  Radiátor Bohemia so stredovým pripojením.Zmena v konštrukcii populárneho klasického modelu umožňuje inštaláciu radiátorov vo vykurovacích systémoch s 50 mm stredovým pripojením. Farebné prevedenia: Nerez leštená Dodacia lehota: 10-14 pracovných dní Záruka 20 rokov.

  613,68 €
 • 574,56 €

  Štandardná forma kúpeľňového rebríka, ktorý je obohatený o vešiak na uteráky - vyhrievanú policu, ktorá zvyšuje použiteľnosť a kapacitu radiátora. Dopĺňa to klasický vzhľad výrobku a zároveň zlepšuje funkčnosť kúpeľne. Dodávaný v dvoch farebných prevedeniach: Nerez leštená a Čierna - Black Pearl Dodacia lehota: 10-14 pracovných dní Záruka 20 rokov.

  574,56 €
 • 983,64 €

  Pripravený pre náročných klientov so záujmom o funkčné výhody produktu. Rodinný radiátor so štyrmi vyhrievanými policami, ktoré umožňujú každému používať vlastný odkladací priestor. Zvýšená kapacita ho robí ideálnym pre priestrannú kúpeľňu. Umožňuje intenzívne využívanie mnoho rokov. Farebné prevedenia: Nerez leštená Dodacia lehota: 10-14 pracovných dní...

  983,64 €
 • 657,84 €

  Horizontálna verzia klasického radiátora. Môže byť nenahraditeľný ako jedinečná alternatíva pre malé podkrovné kúpeľne. Vďaka husto usporiadaným vodorovným trubkám je možnosť pridávať rôzne druhy vešiakov, ktoré budú tak ozdobou, ako aj funkčné prvky radiátora, užitočné pri sušení uterákov a oblečenia. Farebné prevedenia: Nerez leštená Dodacia lehota:...

  657,84 €
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek